Tylko dzięki współpracy możecie ocalić świat

Pandemia (Pandemic). Edycja jubileuszowa. Gra planszowa to znakomita gra planszowa autorstwa Matta Leacocka, która już od dekady cieszy graczy na całym świecie

Pandemia (Pandemic). Edycja jubileuszowa. Gra planszowa to znakomita gra planszowa autorstwa Matta Leacocka, która już od dekady cieszy graczy na całym świecie (więcej: https://www.taniaksiazka.pl/pandemia-pandemic-edycja-jubileuszowa-gra-planszowa-rebel-p-1167369.html). Teraz możecie stać się posiadaczami jej ekskluzywnego, jubileuszowego wydania. Czy jesteście gotowi, by połączyć siły z innymi śmiałkami i stawić czoła światowej epidemii? Tylko dzięki doskonałej współpracy może udać Wam się ocalić cywilizację przed zagładą.

Współpracuj, by ocalić świat

W grze planszowej Wydawnictwa Rebel osoby uczestniczące w rozgrywce zostają postawione przed koszmarnie trudnym zadaniem. Cztery śmiertelnie niebezpieczne i bardzo zaraźliwe wirusy wydostały się z laboratoriów naukowych. Teraz rozprzestrzeniają się po świecie w tak szybkim tempie, że zagrażają istnieniu cywilizacji. Gracze wcielają się w zespół profesjonalistów, którzy łączą siły, by przeciwstawić się Pandemii. Kooperacyjna gra planszowa, przeznaczona jest dla 2 do 4 graczy. Jej proste zasady sprawiają, że mogą do niej zasiąść nawet dzieci od 8 lat życia. Zrozumiałe reguły nie oznaczają jednak banalnej rozgrywki. Aby nie zostać zdominowanym przez śmiercionośne choroby, gracze muszą połączyć siły i ściśle współpracować, wykorzystując mocne strony swoich postaci. W grze można wcielić się aż w 7 różnych bohaterów, m.in. w naukowca, sanitariusza, kierownika budowy i logistyka. Każdy z nich posiada unikatową umiejętność, która w różny sposób może pomóc zespołowi w pokonaniu chorób. Gra planszowa ”Pandemia” (Pandemic) to blisko godzina doskonałej rozgrywki zarówno dla doświadczonych graczy, jak i nowicjuszy.

Jubileuszowe wydanie

Edycja jubileuszowa gry ”Pandemia” to gratka dla każdego fana tego tytułu. Kolekcjonerskie, metalowe pudełko w formie skrzynki medycznej zawiera dobrze znaną graczom wersję gry. Wewnątrz znajduje się powiększona plansza, plastikowe figurki postaci, doskonałej jakości drewniane znaczniki oraz karty, opatrzone nowymi, jeszcze ciekawszymi ilustracjami w stylu vintage. Ekskluzywne wydanie gry będzie doskonałym prezentem dla każdego fana gier bez prądu.

Duża interakcja, średnia losowość, niezbyt trudne zasady, a mimo to ciągłe poczucie zagrożenia ze strony rozprzestrzeniających się chorób – to wszystko sprawia, że ”Pandemia” od lat króluje na szczytach najbardziej popularnych gier planszowych.

W sprzedaży dostępne są także inne wersje gier z serii ”Pandemia”:

  • ”Pandemic: Czas Cthulu”
  • ”Pandemic: Szybka reakcja”
  • ”Pandemic Legacy: Sezon 1”
  • ”Pandemic Legacy: Sezon 2 ”
  • ”Pandemic: Upadek Rzymu”
  • Z myślą o graczach, którzy chcieliby urozmaicić rozgrywkę, wydane zostały także dodatki do podstawowej wersji gry:
  • ”Stan zagrożenia”
  • ”Laboratorium”
People obraz autorstwa freepik - www.freepik.com